Tisková struna ABS žlutá 0,6 kg Zobrazit větší

Tisková struna Flashforge ABS žlutá 0,6 kg

Originální tisková struna ABS značky Flashforge je základním materiálem pro 3D tisk.

Více informací

390,00Kč

Shipping Rates

Tisková struna ABS značky Flashforge je nejefektivnějším materiálem pro 3D tiskárny Flashforge Dreamer a Flashforge Creator Pro.

Umožňuje dosáhnout přesnosti rozměrů vytištěných 3D modelů až v rozmezí +/- 0,1 mm. Nové vylepšené složení minimalizuje deformace při tisku, jako jsou např. kroucení rohů či vytváření bublinek. Speciální přísada proti vlhkosti zajišťuje větší trvanlivost materiálu.

Materiál ABS má pro své vlastnosti zcela všestranné využití. Skvěle se hodí např. na tvorbu funkčních prototypů, testovacích modelů či nejrůznějších gadgetů.

Je odolný vůči vysokým i nízkým teplotám a mechanickému poškození, lze ho dále barvit či povrchově upravovat (mechanicky i chemicky).

Technologie tisku Fused Deposition Modeling (FDM)
Vlastnosti odolnost vůči teplotnímu a mechanickému poškození, vhodnost pro barvení a povrchové úpravy, vhodnost pro prototypování mechanických dílů a modelů
Určené pro Flashforge Dreamer, Flashforge Creator Pro
Doporučené teploty pro tisk podložka 105 - 110 °C, trysky 220 - 235 °C
Průměr vlákna [mm] 1.75
Hmotnost [g] 600

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Tisková struna Flashforge ABS žlutá 0,6 kg

Tisková struna Flashforge ABS žlutá 0,6 kg

Originální tisková struna ABS značky Flashforge je základním materiálem pro 3D tisk.

Napsat recenzi

O Flashforge

Společnost Flashforge byla založena v roce 2011. Od té doby se stala předním výrobcem a dodavatelem profesionálních 3D tiskáren a materiálu. Cílem společnosti je vyrábět spolehlivé produkty a posunovat hranice 3D tisku stále dopředu. Flashforge klade důraz na přísné standardy výroby a vysokou kvalitu produktů, o čemž svědčí pozitivní ohlasy uživatelů po celém světě.