Flashforge Dreamer Zobrazit větší

Flashforge Dreamer

Nenáročná, snadno ovladatelná stolní 3D tiskárna s duální tiskovou hlavou, která usnadňuje tvorbu dvoubarevných či složitějších předmětů. Flashforge Dreamer je certifikovaná bezpečná 3D tiskárna, díky čemuž v kombinaci s velmi příznivou cenou nachází široké uplatnění v domácnostech, kancelářích či školních učebnách.

Více informací

Skladem

34 835,00Kč

Shipping Rates

Flashforge Dreamer je ceněn pro své jednoduché ovládání, které zajišťuje velký dotykový LCD displej. Podporuje připojení přes USB 2.0, Wi-Fi a SD kartu. S velkorysým stavebním prostorem 230 x 150 x 140 mm umožňuje tisk rozměrnějších předmětů v rozlišení až 100 mikronů.

Díky uzavřené tiskové komoře a teplotní regulaci v prostoru 3D tisku je dosahováno lepší kvality tiskových výstupů (zejména při použití materiálu ABS). Uzavřený design také snižuje hlučnost a zvyšuje bezpečnost 3D tisku.

Tisková hlava se dvěma tryskami má mnoho praktických výhod, jako je např. možnost dvoubarevného tisku či tisku složitých předmětů s rozpustnými podpěrami. Výhodu dvou trysek pocítí i uživatelé, kteří často střídají např. materiál ABS a PLA. Dreamer se svými dvěma tryskami těmto uživatelům výrazně usnadní přípravu k tisku, protože není nutné tiskové struny tak často měnit dle aktuálního požadavku na typ materiálu.

Společnost Flashforge vyvinula speciálně pro Dreamer vlastní tiskový software FlashPrint, který usnadňuje přípravu 3D tisku. Slicer v programu FlashPrint umožňuje snadno přidávat podpěry do požadovaných míst, či automaticky dle úhlu převisu. S FlashPrintem jednoduše nastavíte použitou trysku pro každý objekt, případně podpěry zvlášť a hravě tak vytisknete dvoubarevný objekt. Množství dalších nastavení umožňují optimalizovat kvalitu a dobu tisku dle vlastností tištěného objektu.

Dreamer je kompatibilní s Windows (verze 7 a výš) i Mac OS X.

V roce 2015 naše společnost 3D ninja získala s Flashforge Dreamer třetí místo v souboji 3D tiskáren na 3Dexpo v Letňanech.

3. místo na 3Dexpo


Součástí balení 3D tiskárny Flashforge Dreamer jsou 2 kotouče tiskové struny (ABS a PLA) a SD karta.

Technologie tisku Fused Deposition Modeling (FDM)
Tisková hlava 2
Průměr trysky [mm] 0,4
Typy náplní ABS, PLA, HIPS
Průměr náplní [mm] 1,75
Max teplota trysky [°C] 260
Max teplota tiskové plochy [°C] 120
Podporované 3D formáty stl, obj
Připojení k PC SD, USB, WiFi
Podporovaný OS Windows (verze 7 a výš), Mac OS
Tiskový software FlashPrint
Ovládání tiskárny 3,5" LCD s dotykovým panelem
Min tloušťka vrstvy [mm] 0,1
Max tloušťka vrstvy [mm] 0,5
Přesnost tisku [mm] 0,2
Polohovací přesnost osy Z [mm] 0,0025
Polohovací přesnost os XY [mm] 0,011
Max šířka objektu [mm] 230
Max hloubka objektu [mm] 150
Max výška objektu [mm] 140
Rychlost tisku [ml/hour] 24
Konstrukce tiskárny Odlitek
Šířka tiskárny [mm] 485
Výška tiskárny [mm] 400
Hloubka tiskárny [mm] 335
Hmotnost tiskárny [kg] 11
Napájecí napětí 230V/50Hz, 120V/60Hz

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Flashforge Dreamer

Flashforge Dreamer

Nenáročná, snadno ovladatelná stolní 3D tiskárna s duální tiskovou hlavou, která usnadňuje tvorbu dvoubarevných či složitějších předmětů. Flashforge Dreamer je certifikovaná bezpečná 3D tiskárna, díky čemuž v kombinaci s velmi příznivou cenou nachází široké uplatnění v domácnostech, kancelářích či školních učebnách.

Napsat recenzi

O Flashforge

Společnost Flashforge byla založena v roce 2011. Od té doby se stala předním výrobcem a dodavatelem profesionálních 3D tiskáren a materiálu. Cílem společnosti je vyrábět spolehlivé produkty a posunovat hranice 3D tisku stále dopředu. Flashforge klade důraz na přísné standardy výroby a vysokou kvalitu produktů, o čemž svědčí pozitivní ohlasy uživatelů po celém světě.

Doprava zdarma

Při objednání libovolné 3D tiskárny v našem eshopu od nás obdržíte expresní přepravu zdarma!