Zortrax M200 Zobrazit větší

Zortrax M200

Vysoce profesionální, uživatelsky přátelská 3D tiskárna s využitím široké škály materiálů. Vyniká přesností, výkonností a spolehlivostí tisku. Výjimečná kvalita tisku, uživatelská vstřícnost a skvělý poměr ceny a kvality z této 3D tiskárny činí perfektní volbu jak pro osobní, tak průmyslové využití.

Více informací

Na objednávku

58 989,92Kč

Shipping Rates

Zortrax M200 je celosvětově oblíbená 3D tiskárna s vynikajícími výsledky tisku. Podporuje připojení přes SD kartu. Umožňuje tisk značně rozměrných předmětů v rozsahu 200 x 200 x 180 mm, a to v rozlišení až 90 mikronů.

Zortrax M200 je jednou z nejspolehlivějších 3D tiskáren své kategorie na trhu. Je schopen tisknout nepřetržitě až několik hodin téměř bez obsluhy. Dokáže vytisknout velmi přesné kopie z jednoho modelu, díky čemuž můžete vytvářet i velice detailní objekty s jistotou, že každá kopie bude stejná.

Pomocí různě barevného podsvícení jednoduše zjistíte, v jaké fázi procesu se 3D tiskárna zrovna nachází. Červené světlo značí zahřívání, v režimu spánku svítí fialové světlo, zatímco bílé světlo se rozsvítí ve fázi tisku či auto-kalibrace.  

Dodávaný originální software Z-Suite funguje na intuitivní bázi. Je kompatibilní s většinou 3D modelovacích programů, podporuje formáty .stl, .obj, .dxf a je vhodný pro prostředí Windows (Vista a novější verze) i Mac OS X.

V roce 2015 naše společnost 3D ninja získala se Zortrax M200 první místo v souboji 3D tiskáren na 3Dexpo v Letňanech. Pravidelně se Zortrax M200 umisťuje na nejvyšších příčkách mezi hodnocenými 3D tiskárnami v nezávislém průvodci 3D HUBS. V roce 2016 zde obsadil první místo v kategorii „Best Plug & Play“. Tato kategorie je zaměřena na tiskárny s co nejjednodušším ovládáním dosahující perfektní kvality tisku.

1. místo na 3Dexpo a 3DHubs


Součástí balení 3D tiskárny Zortrax M200 je 1 kotouč originální tiskové struny (Z-ABS) a SD karta.

Technologie tisku Fused Deposition Modeling (FDM)
Tisková hlava 1
Průměr trysky [mm] 0,4
Typy náplní Z-ABS, Z-ULTRA, Z-GLASS, Z-HIPS
Průměr náplní [mm] 1,75
Max teplota trysky [°C] 380
Max teplota tiskové plochy [°C] 110
Podporované 3D formáty stl, obj, dxf
Připojení k PC SD
Podporovaný OS Windows (Vista a novější verze), Mac OS X
Tiskový software Z-Suite®
Ovládání tiskárny LCD displej, rotační ovladač
Min tloušťka vrstvy [mm] 0,09
Max tloušťka vrstvy [mm] 0,4
Přesnost tisku [mm] 0,09
Polohovací přesnost osy Z [mm] 0,00125
Polohovací přesnost os XY [mm] 0,0015
Max šířka objektu [mm] 200
Max hloubka objektu [mm] 200
Max výška objektu [mm] 185
Konstrukce tiskárny Kovová
Šířka tiskárny [mm] 345
Výška tiskárny [mm] 430
Hloubka tiskárny [mm] 360
Hmotnost tiskárny [kg] 13
Napájecí napětí 230V/50Hz, 120V/60Hz

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Zortrax M200

Zortrax M200

Vysoce profesionální, uživatelsky přátelská 3D tiskárna s využitím široké škály materiálů. Vyniká přesností, výkonností a spolehlivostí tisku. Výjimečná kvalita tisku, uživatelská vstřícnost a skvělý poměr ceny a kvality z této 3D tiskárny činí perfektní volbu jak pro osobní, tak průmyslové využití.

Napsat recenzi

O Zortrax

Společnost Zortrax je výrobcem vysoce profesionálních 3D tiskáren a materiálu určených pro odborníky i širokou veřejnost. Od svého založení v roce 2013 si vybudovala výjimečné renomé ve světě 3D tisku. Cílem společnosti je poskytovat 3D tiskárny vhodné pro komerční nasazení, které jsou zároveň snadno ovladatelné a nevyžadují pokročilé technické znalosti. Zortrax nabízí profesionální konstrukční zpracování, dedikovaný velmi efektivní software a optimalizovaný tiskový materiál pro co nejlepší kvalitu tisku.

Doprava zdarma

Při objednání libovolné 3D tiskárny v našem eshopu od nás obdržíte expresní přepravu zdarma!